Hooaeg 2017/2018 on lõppenud.
Kohtumiseni järgmisel talvel!

 

Hooaeg 2017/2018 on lõppenud.
Kohtumiseni järgmisel talvel!

Hooaeg 2017/2018 on lõppenud.
Kohtumiseni järgmisel talvel!

 

Hooaeg 2017/2018 on lõppenud.
Kohtumiseni järgmisel talvel!

Hooaeg 2017/2018 on lõppenud.
Kohtumiseni järgmisel talvel!

Hooaeg 2017/2018 on lõppenud.
Kohtumiseni järgmisel talvel!

Hooaeg 2017/2018 on lõppenud.
Kohtumiseni järgmisel talvel!

Maitsvaid sööke ja jooke pakub meie hea sõber Ugandi Resto

Ugandi Resto asub kohe meie kõrval - maitsvate toitude, meeldiva teeninduse ja stiilse interjööriga vaba aja restoran Otepääl. Resto kööki iseloomustavad Euroopa maitsed Itaalia mõjutustega. Menüü on rikkalik: salatid, suupisted, supid, burgerid, pastad, pizzad, põhi- ja järelroad.

Restorani nimi tuleneb ühest jõukamaimast Eesti muinasaja maakonnast Ugandi, mille keskuseks oli Otepää. Interjöör hoiab au sees piirkonna rikkalikku ajalugu ja iseloomustab tänapäeva Otepääd.

Ugandi Resto II korrust võib nimetada ka Eesti lipu toaks. Otepää on Eesti sinimustvalge lipu hälliks ning austusega oleme terve korruse pühendanud rahvuslipule.

Lapsed on Ugandi Restos alati oodatud. Maitsva kõhutäie saavad nad valida päris enda menüüst ning toitu on võimalik oodata mängunurgas mängides, kus igav neil juba ei hakka. Suveaias saavad pisemad kiikuda, turnida ja mängida liivakastis. Samal ajal kui lapsed mängivad, saavad vanemad mõnusalt aega ja toitu nautida. 

Ugandi Resto`s on võimalik läbi viia erinevaid sündmusi (sünnipäevad, firmapeod, ärilõunad, banketid jne), alates väiksemate tähtpäevade tähistamisest kuni 140-le inimesega üritusteni välja. Ugandi Catering pakub väga head toiduelamust, personaalset lähenemist ning professionaalset korraldust. Meie jaoks on oluline, et Teie sündmused oleksid meeldejäävad.

Ugandi Resto suveaed on Otepääl suurim. Lillerohke terrassi I korrusele mahub 150 ning II korrusele 80 külalist. Suveaed pakub vahetut lähedust Otepää imekauni loodusega ning II korruselt saab nautida imekaunist vaadet nii Otepää keskväljakule kui ka ajaloolisele Otepää Linnamäele ning kirikule.

Koduleht: www.ugandiresto.ee
Facebook: www.facebook.com/ugandiresto

2017.a detsembrikuus avati suure südamega väike Ugandi Kohvik.

UGANDI KOHVIK on hubane koht Otepää südames, kus õhk on hingelt soe, meeled magusad ning maitsed head ja puhtad.

Peresõbralikust kohvikust leiab linna ainukesed suhkruvahvlid koos kõikide mõnusate lisanditega. Külla tulles on tunda kvaliteetse kohvi ja magusa saiakese lõhna. Uhke vitriin on täis magusaid, suursuguseid kooke – seda nii kohapeal nautimiseks kui ka kaasa ostmiseks.

Õdusa kohviku À la carte keskendub heale ja puhtale maitsele. Aastas korra muutuv menüü on alati temaatiline – 2018. aasta road on pühendatud Eesti 100. sünnipäevale. Meie juures saab lihtsalt võtta õhtul koos sõbraga klaasi veini või juua tassi teed, aga ka soovi korral nautida maitsvat mitmekäigulist õhtusööki, mille kõrvale käib alati käsitööna valmiv maja leib.

Ugandi Kohvikus on joogikaart, mida Otepää piirkonnas ei leia. Hoolikalt valitud ja väga suure sortimendiga eestimaiste käsitöösiidrite ja -õllede valik loovad koos toiduga täiusliku maitseelamuse või annavad lihtsalt põhjuse sõprade seltsis avastada erinevate pruulikodade tooteid. Värskelt pressitud naturaalne apelsinimahl ja suurepärane kohvi annavad hommikutele hoopis teise energia.

Kõiki tooteid on võimalik nautida kohapeal või kaasa osta: kohvi, saiakesed, koogid, vahvlid, käsitööõlled jne. Lisaks hoitakse au sees kohalikku toodangut ning müügiriiulil leiavad koha nii käsitöö kui ka muud piirkonna tooted, alustades meepurkide ja lõpetades vanaema hoidistega.

Head asja saab teha vaid armastuse ja kirega. Ugandi Kohvik lahutab meelt, täidab kõhtu ja on kohaks, kuhu seinte vahele jäävad parimate sõprade saladused. Seisame ühiselt hea selle eest, et iga sisseastuja tunneks end lahkudes vähemalt grammi võrra õnnelikumana.

Linnulennult asub Ugandi Kohvik Otepää Winterplace-ist 300m kaugusel.

Facebook:
https://www.facebook.com/ugandikohvik/