BALBIINO JA ONU ESKIMO IGLUKINO

Iglukino on väga populaarne. Seal on võimalik mudilastel spetsiaalsetel pehmetel alustel vaadata nii kaasaegseid kui Pingviinipoeg Lolo aegseid multifilme. Samuti võib iglus kinnitada keha enda kaasavõetud söögi ja joogiga.


MULTIFILMIDE VAATAMINE ON TASUTA.

 • Lepatriinude Jõulud
 • Õnnelik Elf
 • Me soovime teile häid jõule
 • Talve esimene lumi
 • Artur päästab jõulud
 • Legend lumememm Lummest
 • Lumemees Lumme
 • Lumme tagasitulek
 • Shreki jõulud
 • Jääaeg
 • Lumekuningkanna ja igavene talv
 • Jääaeg – jõuluseiklus
 • Pingviinipoeg Lolo seiklused

Otepää Winterplace-is veedad lõbusa päeva kogu perega!
 

Shreki jõulud
Kuusepuu pole sugugi ainus roheline asi selles klassikalises jõulufilmis. Shrek püüab pühade lainele häälestuda, kuna ta lubas Fionale ja lastele asjakohase peo korraldada ning peab end jõulukommetega kurssi viima. Kui kõik on valmis vaikseks jõuluõhtuks pereringis, sajavad sisse Eesel, Saabastega Kass, Piparkoogimehike ja teised semud. Lahti läheb selline trall, millist pole enne nähtud. Filmi pikkus 27 min.

Jääaeg
20000 aasta eest oli maailm kattumas jääga ning loomad põgenesid pealetungiva külma massi eest, kuhu said. Sel ohtlikul ajal moodustub kõige kummalisemat sorti kari, mille liikmeteks on kiire jutuga juhmivõitu laiskloom Sid, rahulik, aga pahuravõitu mammut Manfred ja kurikaval tiiger Diego. Neid seob soov viia eksinud inimlaps tagasi oma vanemate juurde. Seistes silmitsi lugematute ohtudega, liigub see kirju seltskond läbi koomiliste sekelduste sammhaaval oma eesmärgi suunas, puutudes aeg-ajalt kokku hüsteerilise oravaga, kes on pidevalt mures oma kalli tammetõru pärast.

Jääaeg on lustiline komöödia kogu perele, mille muudab eriliseks tõsiasi, et FILMI TEGELASED RÄÄGIVAD EESTI KEELES!! Lõbusatele loomakestele kinkisid oma hääle Anu Lamp, Marko Matvere, Lembit Ulfsak, Aarne Üksküla, Piret Kalda, Peeter Tammearu, Maria Klenskaja, Peeter Oja, Elina Reinold jt. Kestus 77 min.

Pingviinipoeg Lolo seiklused
Ahhoi, kõik lapsed ja lapsevanemad! Hüppame koos laevale ja sõidame kõik koos Antarktikasse, kus elavad vahvad pingviinid. Pingviinipoeg Lolo, kes 27 aastat tagasi vallutas kõik südamed, on jõudnud tagasi meie kinodesse. Nüüd on kõigil lastel võimalus taas seda filmi vaadata.Tegu on kolmest osast koosneva filmiga pingviinipoja seiklustest sõbratar Pepega kaunis ja ohtlikus Antarktikas. See on klassikaks saanud lugu sõprusest ja vaprusest.

Õnnelik Elf
Hoolsad elfid seavad valmis kingitusi sõnakuulelike laste jaoks. Yubi nimeline elf saab juhuslikult teada, et Nukraville linnas kõik lapsed käituvad halvasti ning Santa Claus võib jätta huligaane kingitustest ilma. Maailma kõige õnnelikum elf Yubi kiirustab appi! Kestus 45 min.

Lepatriinude jõulud
Lepatriinupoiss Tim läheb Jõululaupäeval külla lepatriinutüdruk Miale. Mia väike majake ripub kuuse otsas. Siis aga tuleb inimene, raiub kuuse maha ja viib endale koju jõulupuuks. Tim ja Mia satuvad toaputukate maailma. Lepatriinud asuvad otsima teed metsa, paraku ei tea ükski toaputukas, mis asi mets on. Läbi mitmete naljakate sündmuste jõuavad Tim ja Mia oma otsingutes lõpuks kapi otsa. Seal lebab tolmukorra all postkaart, millel on kujutatud talvine mets.
Et on Jõululaupäev, saabub inimeste majja Jõuluvana. Suure  Jõuluvana taskust laskub nöörredeliga alla väike toaputukate Jõuluvana. Kui kõik toaputukad on oma kingitused saanud, märkab putukate Jõuluvana kurvalt seisvaid Timmi ja Miat. Jõululaupäeval, teadagi, võivad aga teoks saada nii mõnedki unistused. Kestus 51min.

Me soovime teile häid jõule
Käes on tore jõuluaeg. Kõik jagavad üksteisele kingitusi. Aga ühe väikese külakese elanikud valmistusid nii hoolega jõulupidustusteks, et unustasid muusika sootuks. Nii otsustasidki lapsed kinkida linlastele maailma kõige ilusama kingituse - imelise Jõululaulu. Kestus 48 min.

Lumekuninganna ja igavene talv
LUMEKUNINGANNA ja IGAVENE TALV on Disney stuudio uus humoorikas animaseiklus, mis on ammutanud inspiratsiooni Hans Christian Anderseni igihaljast muinasjutust.
Loo peategelaseks on kartmatu optimist Anna, kes asub raskele teekonnale, abiks tahumatu mägilane Kristoff ning tolle ustav põhjapõder Sven. Anna eesmärgiks on otsida üles oma õde Elsa, kelle jäine võlujõud hoiab kogu Arendelli kuningriiki igavese talve vangistuses. Kõrgel mägedes võitlevad Anna ja Kristoff tuiskude, laviinide ja lõikava pakasega ning kohtavad müstilisi trolle ja naljakat lumemeest nimega Olaf. Seejuures ei unusta nad hetkekski, et kogu lumme mattunud kuningriigi saatus on nende kätes. Kestus 109 min.

Talve esimene lumi
Sean oli inetu pardipoeg, kellel on suur probleem. Tal ei õnnestunud koos teistega lõunamaale lennata ja ta jääb päris üksi talve kätte. Seanil ei tule mitte ainult õppida ellujäämist vaid ta saab ka teada, mis on tõeline sõprus. Kestus 26min.

Artur päästab jõulud
Artur päästab jõulud" annab hämmastava vastuse küsimusele, mis huvitab iga last: mismoodi suudab jõuluvana ühe öö jooksul kingitused kõigi lasteni toimetada?
Vastus: tänu kõrgtehnoloogilisele salaoperatsioonile "Põhjapooluse all", mida juhivad 70-aastaste ametiaegadega jõuluvanad juba Püha Nikolause aegadest saati. Loo keskmes on eriskummaline perekond ning üsna ebaharilik kangelane Artur, kes peab jõuluhommikuks täitma õige vastutusrikka ülesande.Igas vanuses vaatajatele mõeldud koguperekomöödia „Artur päästab jõulud" avab seninägematul moel jõuluvana, tema perekonna ja päkapikkude maailma. Film jõuab vaatajateni eesti keeles! Oma hääle andsid selleks Priit Võigemast, Feliks Kark, Jaan Rekkor, Mirtel Pohla, Raivo E. Tamm, Helene Vannari, Argo Aadli jpt. Kestus 97 min.

Lumemees Lumme
Mustkunstniku mõts äratab ellu lumemehe Lumme. Ilmad muutuvad aga aina soojemaks ja Lumme hakkab sulama. lapsed otsustavad lumemehe viia põhjapoolusele, aga professor Hankl püüab samal ajal oma võlumütsi tagasi saada. Kestus 26 min.

Legend lumemees Lummest
See on lugu igihaljast linnast, kus kõik elavad reeglite järgi ega mäletagi enam midagi võlukunstist. Ent Lumememm Lumme teab alati, kus tema järgi kõige suurem vajadus parasjagu on. Lumme aitab linnaelanikel meelde tuletada, mis on muretu lõbutsemine ja kuidas uskuda imedesse. Kestus 67 min.

Lumme tagasitulek
Lumemees lumme satub ohtu, kui professor Tvitchel leiutab lumesulatusmasina. Lumme päästmiseks peab väike Holly veenam täiskasvanuid lume säilitamise vajalikkuses. Kestus 23 min.